Jestem Ewa i cieszę się, że tu trafiliście.

Z zawodu jestem fizykiem, ale moje serce skradła fotografia. Pasją do zdjęć zaraził mnie mój mąż.

Od ponad 10 lat rozwijam się w tej dziedzinie.
Swoją przygodę z fotografią rozpoczynałam od sesji dziecięcych. Przez lata rozwinęłam się w tej branży i obecnie w swojej ofercie mam również sesje rodzinne, ciążowe, noworodkowe, biznesowe oraz kobiece. Uwielbiam przygotowywać kolejne aranżacje, szukać inspiracji i spotykać się z Wami na sesjach. Sesje realizuję w swoim studiu, które mieści się na brochowskim dworcu PKP, w plenerze, a także w Waszych domach. Prywatnie jestem mamą trójki: Stacha, Franka i Ani, których w moich galeriach spotkacie czasami jako testerów kolejnych scenek.

Ostatnie wpisy na blogu

Oferta

Sesja w Żłobku, Przedszkolu i Szkole

Sesje w placówkach to nowość w mojej ofercie. Jeśli Twoje dziecko chodzi do żłobka, przedszkola, szkoły i chciałbyś abym to ja była przyjechała zrealizować sesję tematyczną - daj znać!

Moja oferta jest bardzo elastyczna - zapewniam możliwość samodzielnego wyboru zdjęć, płatności poza placówką, możliwość wykonania dodatkowych wydruków.

 

Jeśli chcesz poznać koszta takiej sesji i proponowane aranżacje kliknij w link poniżej.

Sesja Noworodkowa

Sesja noworodkowa jest sesją szczególną – na jej zrobienie mamy niewiele czasu ponieważ około 2 tygodni. W tym okresie maluszki są bardzo plastyczne. Nie odczuwają bodźców ze świata tak intensywnie. Jeśli interesuje Cię sesja dla maluszka, który dopiero ma się urodzić, lub ma mniej niż 3 tygodnie zapoznaj się z moją ofertą (link poniżej).

Sesja Ciążowa i rodzinna

Ciąża to cudny czas, który warto uwiecznić na fotografiach. Ciało kobiety zmienia się diametralnie, jest piękne, ponieważ jest domem, schronieniem dla kruszynki, która rośnie pod sercem Mamy.

Z kolei kiedy Twój maluszek przestaje być noworodkiem zaczyna się cudny czas poznawania świata! Każdy moment jest wart uwiecznienia :)

Jeśli szukasz oferty na sesję ciążową, rodzinną, z okazji urodzin swojego dziecka - kliknij w link poniżej.

 

 

Sesja Lifestyle

Sesja lifestyle może być fajną opcją dla tych, którzy wolą swobodę, prostotę. Jeśli marzy Ci się sesja w zaciszu domowym, bez zbędnych gadżetów, naturalna, lifestyle’owa zapoznaj się z ofertą (link poniżej).

Sesja Kobieca i Biznesowa

Sesja Kobieca to wspaniała pamiątka. Cudownie jest mieć tę chwilę tylko dla siebie. Jeśli chciałabyś wykonać taką sesję, zapraszam do zapoznania się z ofertą (link poniżej).

Dodatki

Jeśli interesuje cię oferta dodatkowych odbitek, wydruków na płótnie czy pięknych albumów kliknij w link poniżej.

Zadzwoń: 601306784

Wyślij wiadomość
EWASULKA@GMAIL.COM
lub skorzystaj z formularza

Wyślij!

Wiadomość wysłana.Wystąpił błąd. Spróbuj jeszcze raz.