Informacje ogólne

  1.  Akceptacja stylu pracy i obróbki fotografa. Decydując się na moje usługi zapoznaj się z pracami zaprezentowanymi na stronie www.ewasulka.com oraz fanpage na facebooku (Ewa Sulka Fotografia). To bardzo ważne, aby styl mojej pracy, zdjęć, obróbki odpowiadał Twoim potrzebom.
  2. Jeśli chcesz zainspirować się innym fotografem – pokaż mi zdjęcia przy umawianiu się na sesję, powiem czy jestem w stanie to zrobić. Jeśli dane inspiracje zobaczę dopiero na sesji to nie będę w stanie się dostosować – czasami muszę coś dokupić do podobnej aranżacji, przygotować się inaczej itd.
  3. Punktualność. Bardzo proszę o zjawianie się na sesję punktualnie. O ile spóźnienie 10-15 minutowe nie ma dużego wpływu na przebieg sesji, tak spóźnienie 30 minut i więcej skraca nam dość mocno czas na sesję. Jeśli jednak spóźnienie jest nieuniknione to poinformuj mnie o tym telefonicznie.
  4. Poinformuj mnie jeśli nie możesz zjawić się na sesji, nawet jeśli będzie to godzinę przed wyznaczonym czasem.
  5. Podczas sesji zdjęciowej rodzice lub opiekunowie otaczają opieką dziecko /dzieci oraz biorą odpowiedzialność za wyrządzone szkody których dopuści się ich dziecko/dzieci  .
  6. Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia w formie elektronicznej to 30 dni roboczych od dnia sesji lub momentu wybrania kadrów przez klienta.

Zadzwoń: 601306784

Wyślij wiadomość
EWASULKA@GMAIL.COM
lub skorzystaj z formularza

Wyślij!

Wiadomość wysłana.Wystąpił błąd. Spróbuj jeszcze raz.