Sesja niemowlęca | dziecięca

Uwielbiam zdjęcia dziecięce. Dzieci są spontaniczne i nieprzewidywalne.

Kiedy sesję najlepiej wykonać?

Tak na prawdę sesję możemy wykonać w każdym momencie życia malucha. Jednak w zależności na jakim etapie rozwoju jest maluch inaczej będzie wyglądała sesja i jej efektu. Zdjęcia maluszków 2/3 miesięcznych to kadry głównie rodzinne. Gdy maluch usiądzie mamy więcej możliwości na samodzielne ujęcia.  Kiedy Twoje dziecko już siedzi, zaczyna pełzać lub raczkować zdjęcia mają zupełnie inny charakter. Są przede wszystkim zabawą dla maluszka i dla Was. Maluszki w tym wieku stają się bardziej kontaktowe, śmieją się z dziwnych min, odgłosów.

Jaka pora dnia jest najlepsza?

Jeśli chodzi o godzinę takiej sesji to tutaj najważniejszy jest maluszek. Wybieramy godziny największej jego aktywności, czas po drzemce, po jedzeniu. Z doświadczenia wiem, że godziny poranne są najbardziej odpowiednie, jednak jeśli Wasza pociecha godziny aktywności i dobrego humoru ma po południu to nic nie stoi na przeszkodzie, aby sesję wykonać później.

Ile trwa sesja?

Sesja ze starszym niemowlakiem to zazwyczaj 1h. Zazwyczaj dłuższa sesja męczy maluszka i efekty nie są już tak dobre, a dziecko zniecierpliwione. Dlatego staram zamykać się w tym czasie.

Gdzie wykonywana jest sesja?

Zazwyczaj sesję niemowlęcą wykonuję w swoim studio. Możemy wykonać sesję u Was, wtedy będzie to sesja lifestylowa. Sesję możemy wykonać również w plenerze.

Czy muszę mieć swoje ubranka, akcesoria?

W swojej kolekcji mam sporo ubranek zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Mam również kolorowe tła, koszyki, biżuterię dla młodych dam i wszystko co jest potrzebne do sesji w różnych stylizacjach. Oczywiście nie ma problemu jeśli chcielibyście zrobić zdjęcia w swoich ciuszkach, czy też jeśli macie pomysł na zdjęcia z wykorzystaniem swoich gadżetów.

Warto zabrać ze sobą ulubioną zabawkę maluszka, przytulankę, pieluszkę do przytulania jeśli taką posiada…

Co przywieźć na sesję?

Oprócz dobrego humoru tak na prawdę niewiele potrzeba Na pewno jedzenie i picie dla maluszka. Dla starszych dzieci zazwyczaj proponuję wziąć ulubioną przekąskę (czasami przydaje się aby malucha “przekupić”.

Zadzwoń: 601306784

Wyślij wiadomość
EWASULKA@GMAIL.COM
lub skorzystaj z formularza

Wyślij!

Wiadomość wysłana.Wystąpił błąd. Spróbuj jeszcze raz.